NYLON66 NUT MILK FILTER MESH BAG


Насловна > Најлон филтер кеса > NYLON66 NUT MILK FILTER MESH BAG - NYLON66 NUT MILK FILTER MESH BAG
NYLON66 NUT MILK FILTER MESH BAG, China NYLON66 NUT MILK FILTER MESH BAG, Quality NYLON66 NUT MILK FILTER MESH BAG manufacture by COX Filter Cloth.

Food Grade Nylon66 Nut Milk Filter Mesh Bag COX Filter Cloth offer Nylon Micron Filter Bag, PA Water Filter Bags, Aquarium Nylon Filter Bag, Liquid PA Filter Bags.

FOB Цена: САД $ 1.6 – 2.5 / парче

Мин.нарачката Кол:500 Парче / Парчиња
Набавка Способност:5000 Piece/Pieces per Month
Порт:NINGBO
Услови на плаќање:L / C,D / A,D / P,T / T,Western Union

Food Grade Nylon66 Nut Milk Filter Mesh Bag Packing & испорака

Packaging Details:As per customers' requirement.
испорака Детална:30 DAYS

Food Grade Nylon66 Nut Milk Filter Mesh Bag Short Details:

Земја на потекло: Шандонг, Кина (копното) Име на бренд:COXБрој на модел: големина 1
тип: Mesh филтер кеса користење: течни Филтер Материјал на кесата: најлон
големина: 21.5cm*29cm боја: Белата

Food Grade Nylon66 Nut Milk Filter Mesh Bag

NYLON66 NUT MILK FILTER MESH BAG

Post reviews of NYLON66 NUT MILK FILTER MESH BAG
 

filterpåse mjölk