NYLON PAINT FILTER BAGS


Home > Najloni Filter Bag > Paint Filter Bag > NYLON PAINT FILTER BAGS - NYLON PAINT FILTER BAGS
NYLON PAINT FILTER BAGS, China NYLON PAINT FILTER BAGS, Quality NYLON PAINT FILTER BAGS manufacture by COX Filter Cloth.

Paint Nylon Filter çanta Quick Detajet

Vendi i origjinës:ZaozhuangEmri i markes:COX FILTERNumri Model:2013010501
lloj:Nylon Paint Filter Bagpërdorim:Filter ajriMateriali i qese:najloni

PA Paint Filter Bags Info

FOB Çmimi:ne $0.8 – 1.5 / copë
port:Qingdao
Minimum Rendit Sasia:10 Copë / Copë
Furnizimi Aftësia:10000 Copë / copë në ditë
Kushtet e pagesës:T / T, Western Union

Paint najloni çanta Pack & Ofrimit

paketimi Detail:Paketa eksportit
Detail dorëzimit:10 ditë

Paint PA Filter Bag Specifications

Najloni Paint Filter çanta

Najloni Paint Filter çanta

pikturuar çanta filtër
material:najloni
Efektivisht filtra papastërti
rrjetë:1, 5, 10, 20, 50, 100, 150, 200mikron
Nylon Pain sitë çanta me elastik / litar / string Hapja.
Përdor shumë në nevojat filteration
Të qëndrueshme najloni rrjetë me Hapja elastik. Fit lehtë në kova Paint.
Ky sitë uesd edhe punishte vere dhe lëng bimëve.
Filtrat Particle formojnë bojë për të parandaluar bllokoj kur pikturë llak.

NYLON PAINT FILTER BAGS

Post reviews of NYLON PAINT FILTER BAGS
 

paint filterpikturuar çanta filtërpp pëlhurë filter abs