POOL/POND FILTER BAG


Home > Pond Filter Bag > POOL/POND FILTER BAG - POOL/POND FILTER BAG
POOL/POND FILTER BAG, China POOL/POND FILTER BAG, Quality POOL/POND FILTER BAG manufacture by COX Filter Cloth.

Pool / Pond Filter çanta Spec

Nëse ju keni një pishinë, ju duhet të dini importante për të mbajtur të pastër pishinë. Dhe ju duhet të dini pastrimi pishinë është një proces i gjatë dhe i vështirë. Cox Filter qese me cilësi të ofrojnë Pool Filter qese mund të ndryshojë punë të lehtë.
Pond/Pool Bag Filtration rate can reach 0.1micron which can pre filter all of the water(0.1, 0.5, 1, 5, 10, 20, 50, 100mikron është e zakonshme zgjidhni nga konsumatorët). Qese Pool filter mund të hiqni grimcat e imta të fëlliqur dhe të hekurit që të zgjidhur në fund të pishinë tuaj, ajo mund të mbani pishinë tuaj gjithmonë të mbushur me ujë të pastër.

poliestër Liquid(PE) filter qese në dispozicion nga 0.5 mikron të 200 mikron. plastik, çeliku të karbonit, inox material qafë çeliku është përdorur përbashkët.

ARTIKULL dhe reusable – Kjo qese është e ndërtuar nga najloni të cilësisë premium dhe mund të përdoret pa fund.
Guximshëm DRAW STRING – Është e madhe për njomje dhe duke mbajtur gjithçka brenda gjatë përdorimit dhe është e madhe për të varur.
qoshe të rrumbullakosura – E madhe për një rrjedhë të çiltër të lëngjeve në kontejnerë, ndërsa lodhje.
1.String ose material elastik qafë për të zgjedhur, lartë e hapur për pastrimin e lehtë.
2.Kinds material available: najloni, Poliestër endura lloji, gjilpërë lloji PP, lloj gjilpërë poliestër.
3.Widly used in pool filter and slime filter.
4.formë: katrore ose e rrumbullakët në fund, zakonisht e rrumbullakët fund është më e preferojnë për klientët.
Paketimi mund të personalizohet,zakonisht përdorin qese poli për paketim.
5.OEM brank biletë, Broshura janë të mirëpritur.
6.Filtraion norma from0.1, 0.5, 1, 5, 10, 20, 25, 50, 80, 100, 150, 200, 500, 800, 1000mikronë
7.Lehtë për të pastruar.
8. Highly efikasitetit, ka një dizajn përpunuar dhe qëndrueshmëri më të mirë.

POOL/POND FILTER BAG Tags : , , , , , , , , , , , ,

Post reviews of POOL/POND FILTER BAG
 

pisin bahgfilter cloth untuk kolam Pishinë qese filter paraZëvendësimi qese filter pishinëzhul qese qese lustrimzhul qese pishinëzhul qese pishinë filtruar australianot qese filter pishinënot çanta filtër pishinëプールのフィルターpishinë qese aparat që ndan shkumë filtërPishinë qese filter roverpishinë çanta filtër rërëPool Filter çantaPool Filter BagPE bags filterkain filter kolam renang polyesterfiltru nisip piscina chinadolphin pishinë filter qese të pastërRrjetë prapa 25 mikron